Podstawowe informacje

Elektryk

OFERTA NIEAKTUALNA

Wałcz, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
23-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Elektryk

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV - inne zawody: Elektryk*, staż: 6 miesięcy
  • - umiejętność czytania schematów elektrycznych - osoby z okolic Wałcza z uwagi na zmianowy system pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń elektroenergetycznych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu Wojska Polskiego 41 Wałcz 78-600

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017