Podstawowe informacje

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

MUBEA AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O.O. ZIMNA WÓDKA

OFERTA NIEAKTUALNA

Ujazd, Opolskie

Data publikacji:
04-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - umiejętności: umiejetność samodzielnej pracy, poczucie odpowiedzialności, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, niezawodność i elastyczność
  • znajomość spsobu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw i prac montażowych - samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełozonego lub na podstawie przygotowanych planów, współpraca przy wiekszych naprawach wg zlecenia, realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
  • mile widziane doświadczenie w pracy elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.12.2017