Szczegóły oferty

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

MUBEA AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O.O. ZIMNA WÓDKA

OFERTA NIEAKTUALNA

ujazd, opolskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-12-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - umiejętności: umiejetność samodzielnej pracy, poczucie odpowiedzialności, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, niezawodność i elastyczność
  • znajomość spsobu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw i prac montażowych - samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełozonego lub na podstawie przygotowanych planów, współpraca przy wiekszych naprawach wg zlecenia, realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
  • mile widziane doświadczenie w pracy elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).