Podstawowe informacje

elektryk

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - elektryk

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe (automatyk, eletryk lub pokrewne), uprawnienia SEP G1/E 1Kv, 2 letnie doświadczenie w ekspoatacji urządzeń przemysłowych, umiejętność obsługi komputera, czytania dokumentacji technicznej - rysunków i schematów

Zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń, obsługa, konserwacja pompowni ścieków, przeprowadzanie przeglądów zgodnie z harmonogramem

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - życiorys zawodowy

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: ofpr/18/0993 | Wykształcenie zawodowe (automatyk, eletryk lub pokrewne), uprawnienia SEP G1/E 1Kv, 2 letnie doświadczenie w ekspoatacji urządzeń przemysłowych, umiejętność obsługi komputera, czytania dokumentacji technicznej - rysunków i schematów

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018