Szczegóły oferty

Elektryk

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-19

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł elektryk - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe (automatyk, eletryk lub pokrewne), uprawnienia SEP G1/E 1Kv, 2 letnie doświadczenie w ekspoatacji urządzeń przemysłowych, umiejętność obsługi komputera, czytania dokumentacji technicznej - rysunków i schematów

Zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń, obsługa, konserwacja pompowni ścieków, przeprowadzanie przeglądów zgodnie z harmonogramem

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - życiorys zawodowy

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: ofpr/18/0993 | Wykształcenie zawodowe (automatyk, eletryk lub pokrewne), uprawnienia SEP G1/E 1Kv, 2 letnie doświadczenie w ekspoatacji urządzeń przemysłowych, umiejętność obsługi komputera, czytania dokumentacji technicznej - rysunków i schematów

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).