Podstawowe informacje

Elektryk przemysłowy z zakwaterowaniem w Lipsku

sky Personal

Nowa Sól, Lubuskie

Data publikacji:
29-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Elektryk przemysłowy z zakwaterowaniem w Lipsku

Opis oferty pracy:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych

Lokalizacja: Niemcy, Düssledorf, Dortmund lub Magdeburg.

ZADANIA:
• Przylaczanie kabli do rozdzielni oraz urzadzen przemyslowych.
• Rozprowadzanie róznego rodzaju kabli, przycinanie i wykańcznie okablowania przy użyciu róznych technik przyłaczeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wyksztalcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.
• Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

OFERUJEMY:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zarobki przekraczające 2400 € netto miesięcznie, plus rozbudowany system premiowy.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
• Możliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.
Telefon: 00495242976060