Szczegóły oferty

Elektryk przemysłowy z zakwaterowaniem w Lipsku

Sky Personal

OFERTA NIEAKTUALNA

nowa sól, lubuskie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 10300 EUR

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Elektryk przemysłowy z zakwaterowaniem w Lipsku - obrazek nagłówkowy

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych

Lokalizacja: Niemcy, Düssledorf, Dortmund lub Magdeburg.

ZADANIA:
• Przylaczanie kabli do rozdzielni oraz urzadzen przemyslowych.
• Rozprowadzanie róznego rodzaju kabli, przycinanie i wykańcznie okablowania przy użyciu róznych technik przyłaczeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wyksztalcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.
• Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

OFERUJEMY:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zarobki przekraczające 2400 € netto miesięcznie, plus rozbudowany system premiowy.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
• Możliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.
Telefon: 004952429 004 76060