Podstawowe informacje

Elektryk

Find Work Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Osiecznica, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Elektryk

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: elektryczne
  • Wykształcenie minimum średnie, doświadczenie na podobnym stanowiski, kurs SAP

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zapotrzebowania na energię, udział w pracach remontowych, nadzór nad sprawnością instalacji, instalacje urządzeń elektrycznych, sprzętu oświetleniowego, przeprowadzanie pomiarów elektrycznych i urządzeń.

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 08.00-16.00, tel. 500100146

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018