Podstawowe informacje

Elektryk (O)

Firma Budowlano - Usługowa "ELEKTROTECH" Jacek Faliszek

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Elektryk (O)

Wymagania:

  • - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe
  • min. 2 lata doświadczenia, mile widziane uprawnienia E - eksploatacja, wykształcenie bez znaczenia. Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia. Praca w Tarnowie i okolicach od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00
  • wynagrodzenie od 2 100 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Firma Budowlano - Usługowa "ELEKTROTECH" Jacek Faliszek, wcześniejszy kontakt tel.: 509 553 954.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 07.06.2018