Podstawowe informacje

Elektryk/naprawa przemysłowych piecy piekarniczych

Leśniewski Ryszard Firma Handlowo Usługowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Pobiedziska, Wielkopolskie

Data publikacji:
10-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 15 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Elektryk/naprawa przemysłowych piecy piekarniczych

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE - umiejętności: Umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie zawodowe
  • uprawnienia dozorowe, umiejętność obsługi pieca powyżej 50 kW, przestrzeganie obowiązujących norm
  • umowa zlecenie - 40 godzin tygodniowo

Zakres obowiązków:

  • naprawa przemysłowych piecy piekarniczych (remonty, montaże oraz cykliczne przeglądy piecy)

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: cv

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017