Szczegóły oferty

Elektryk -mechanik

PAROWOZOWNIA WOLSZTYN

OFERTA NIEAKTUALNA

wolsztyn, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-16

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Elektryk -mechanik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • wymagane uprawnienia: uprawnienia do 1kv - umiejętności: doświadczenie zawodowe min. 1 rok
  • kreatywność

Zakres obowiązków:

  • naprawa urządzeń elektrycznych , utrzymanie i konserwacja instalcji, naprawa parowozów, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt nr tel. 68 419 17 93 lub e-mail:info@parowozowniawolsztyn.pl

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).