Szczegóły oferty

Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu - Żory

Lepsza Praca

OFERTA NIEAKTUALNA

żory, śląskie

Data dodania:
2019-04-17

Data pierwszej publikacji:
2019-04-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu - Żory - obrazek nagłówkowy

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją części mechanicznych poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Żory
Zakres obowiązków:
• Sprawowanie nadzoru nad urządzeniami, instalacjami i maszynami na zakładzie
• Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej
• Dbałość o gotowość do pracy i bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń i maszyn
• Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
• Analizowanie przyczyn awarii i wdrażanie nowych rozwiązań zapobiegawczych, w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia awarii
• Diagnoza alarmów i komunikatów maszyn CNC na różnych sterowaniach
• Dokonywanie prewencyjnych przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów
• Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
• Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych oraz nowych linii produkcyjnych

Wymagania:
• Wykształcenie: zawodowe / średnie techniczne lub odpowiednia praktyka
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w serwisowaniu, uruchamianiu maszyn i urządzeń
• Mile widziana znajomość zasad działania maszyn sterowanych numerycznie (centra obróbcze, frezarki, tokarki)
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy, projekty)
• Uprawnienia eksploatacyjne SEP
• Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
• Znajomość zagadnień związanych z konstrukcją maszyn i urządzeń
• Mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień z zakresu automatyki

Nasz klient oferuje:
• Umowa o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość pokrycia kosztów relokacji

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.