Podstawowe informacje

elektryk

TIOMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOW

OFERTA NIEAKTUALNA

Łysomice, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - elektryk

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 kV - inne zawody: Elektryk*, staż: 2 lat
  • wymagana umiejętność czytania schematów elektrycznych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie robót elektrycznych wymagana umiejętność czytania schematów elektrycznych

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV na adres: piotr.zygnerski@tioman.pl

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017