Szczegóły oferty

Elektryk

NTSYSTEM SP Z O O

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-06-10

Data pierwszej publikacji:
2018-06-08

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 5500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Elektryk - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie gimnazjalne
  • Chęć do pracy, mile widziane uprawnienia na SEP do 1kW (nie muszą być), gotowość do wyjazdu. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 505 561 521 lub mailowy: rekrutacja@omeganet.pl

Zakres obowiązków:

  • Układanie instalacji kablowych, montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych, montaż prac przy sieciach LAN, SSWIN, CCTV, spawanie światłowodów.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).