Szczegóły oferty

Elektryk - Elektromonter - Brygadzista

REMIZ CONSTRUCTION sp. z o.o. sp.k.

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, łódzkie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie brygadami pracowników
  • Nadzór nad robotami
  • Współpraca z kierownikiem robót
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały
  • Podłączanie i uruchamianie urządzeń
  • Codzienny nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Koordynacja prac z innymi branżami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne elektryczne lub minimum 5 lat doświadczenia (w tym 2 lata jako brygadzista)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, planów i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy (minimum 2 lata) na stanowisku: elektryka/elektromontera
  • Uprawnienia SEP E i D do 1kV

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi komputera: Office, CAD (przeglądanie, wymiarowanie)
  • Prawo jazdy kat B
  • Uprawnienia UDT na podnośniki nożycowe
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.