Szczegóły oferty

Elektryk do działu utrzymania ruchu

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

zawadzkie, opolskie

Data dodania:
2019-03-22

Data pierwszej publikacji:
2019-03-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł elektryk do działu utrzymania ruchu - obrazek nagłówkowy

track tec koltram sp. z o.o. zakład w zawadzkiem zatrudni
elektryka do działu utrzymania ruchu

zakres obowiązków:
• naprawa urządzeń elektrycznych,
• konserwacja sieci elektrycznych,
• dokonywanie przeglądów i remontów maszyn

wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechanika) lub zasadnicze zawodowe poparte doświadczeniem zawodowym,
• uprawnienia sep do 1kv,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętności czytania schematów elektrycznych,
• praca na wysokości powyżej 3 m

oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, docelowo na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, system premiowy, pakiet socjalny, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie.