Podstawowe informacje

Elektryk

EVRAFISH sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Brusy, Pomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Elektryk

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV - inne zawody: Elektryk*, staż: 3 lat
  • Możliwość wykonania książeczki za pośrednictwem zakładu (21.2018.JK)

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie ruchu zakładu

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018