Podstawowe informacje

Elektronik - Projektant

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Data publikacji:
07-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Opis oferty pracy

Praca - Elektronik - Projektant
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

> Numer referencyjny: ELE/037/JKA/jobs.pl
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Kluczowe zadania:

  • Zapewnianie technicznego wsparcia klientów w branży elektronicznej
  • Nadzorowanie i ulepszanie jakości produktu w dziale R&D
  • Współpraca z innymi działami
  • Bieżąca analiza rynku oraz wdrażanie własnych pomysłów

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie (zawodowe lub akademickie) w branży elektronicznej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wielozadaniowość i szybka adaptacja do zmian
  • Mile widziani pasjonaci elektroniki lub z doświadczeniem w ciekawych projektach

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie z zagranicznym kapitałem
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia specjalistyczne)
  • Możliwość zakupu produktów firmy po preferencyjnych cenach
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochornie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.01.2019