Szczegóły oferty

Elektronik / Elektromonter

ENERGOAPARATURA S.A.

Katowice, śląskie

Data dodania:
2019-11-06

Data pierwszej publikacji:
2019-11-04

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Energoapratura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług specjalistycznych, świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych, elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki.
Od początku swojego istnienia Spółka działa w branży energetycznej, która po dziś dzień pozostała obszarem działalności podstawowej. O naszej sile decyduje doświadczona kadra inżynierska, a także bogate i nowoczesne wyposażenie techniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na
stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice / śląskie
Zadania:
  • kompletowanie elementów elektronicznych,
  • lutowanie elementów przewlekanych i powierzchniowych,
  • przygotowywanie wiązek elektrycznych - zgodnie z dokumentacją.
Wymagania:
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych/elektrycznych,
  • umiejętność obsługi urządzeń elektrycznych i przyrządów monterskich,
  • zdolności manualne.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1kV.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełnym etacie,
  • praca w systemie jednozmianowym (pn-pt: 7-15),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z regulaminową premią,
  • sfinansowanie kosztów szkoleń zawodowych i egzaminów,
  • praca zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

ENERGOAPARATURA SA
ul. gen. K. Pułaskiego 7
40-273 Katowice
Tel.32 728 54 20

„Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Energoaparatura S.A. przy ul. Pułaskiego 7 w Katowicach (40-273). Aby skontaktować się z Administratorem mogą Państwo wysłać wiadomość na następujący adres e-mail: administracja@enap.com.pl bądź skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 32 728 54 94
Dane osobowe są przetwarzane przez nas wyłączenie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko pracownika w dziale Kadr i Płac, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO.

Poznaj

2

aktualnych ofert pracy

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.