Szczegóły oferty

Elektromonter

"PROQEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-03-14

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-14

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Elektromonter - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • posiadanie uprawnień: uprawnienia SEP do 1 KV, staż: 3 lat - inne zawody: Elektromechanik*, staż: 3 lat
  • Elektromonter (elektryk) zakładowy, staż: 3 lat
  • Elektryk*, staż: 3 lat
  • z, wykształcenie kierunkowe (elektryk/elektromonter/elektromechanik), uprawnienie SEP min do 1 kV, doświadczenie w pracy w zawodzie min. 3-5 lat

Zakres obowiązków:

  • podłączanie urządzeń elektrycznych, montaż szaf, montaż linii kablowych, budowa tras kablowych, montaż gniazdek, przełączników, montaż i podłączanie i uruchamianie urządzeń elektrycznych, montaż urządzeń sterowania i oświetlenia, wykonywanie pomiarów elektrycznych

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, uprawnienia

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).