Podstawowe informacje

Elektromonter

"PROQEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
14-03-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Elektromonter

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień uprawnienia SEP do 1 KV, staż: 3 lat - inne zawody: Elektromechanik*, staż: 3 lat
  • Elektromonter (elektryk) zakładowy, staż: 3 lat
  • Elektryk*, staż: 3 lat
  • z, wykształcenie kierunkowe (elektryk/elektromonter/elektromechanik), uprawnienie SEP min do 1 kV, doświadczenie w pracy w zawodzie min. 3-5 lat

Zakres obowiązków:

  • podłączanie urządzeń elektrycznych, montaż szaf, montaż linii kablowych, budowa tras kablowych, montaż gniazdek, przełączników, montaż i podłączanie i uruchamianie urządzeń elektrycznych, montaż urządzeń sterowania i oświetlenia, wykonywanie pomiarów elektrycznych

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, uprawnienia

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018