Szczegóły oferty

Elektromonter

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - PRODUKCYJNE ELKA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-20

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 4800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Elektromonter - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: uprawnienia SEP do 1KV - inne zawody: Elektromonter instalacji elektrycznych, staż: 1 lat
  • wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych słaboprądowych i silnoprądowych w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Praca 5 dni w tygodniu (pon.-sob.), możliwość pracy na dwie zmiany. Praca na terenie Krakowa i okolic.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).