Podstawowe informacje

Elektromonter

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - PRODUKCYJNE ELKA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 4800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Elektromonter

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • posiadanie uprawnień: uprawnienia SEP do 1KV - inne zawody: Elektromonter instalacji elektrycznych, staż: 1 lat
  • wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych słaboprądowych i silnoprądowych w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Praca 5 dni w tygodniu (pon.-sob.), możliwość pracy na dwie zmiany. Praca na terenie Krakowa i okolic.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018