Podstawowe informacje

Elektromonter

Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Legnica, Dolnośląskie

Data publikacji:
03-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Elektromonter

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień SEP do 1 kV
  • Doświadczenie mile widziane. Uprawnienia elektryczne SEP do 1KV, praca na wysokości. Znajomość obsługi i urządzeń elektrycznych. Inne - gotowość Pracodawcy do przeszkolenia w zakresie BHP.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa aparatów i urządzeń elektrycznych

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

osobiście z cv w siedzibie firmy Legnica, ul. Złotoryjska 125 w godz.8:00 - 15:00

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.12.2017