Szczegóły oferty

ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU AGD I CHŁODNICTWO MAŁE

AZU TECH - DOM Marek Ostrówka

OFERTA NIEAKTUALNA

Rzeszów, podkarpackie

Data dodania:
2019-11-06

Data pierwszej publikacji:
2019-11-03

Data ostatniej aktualizacji:
2020-01-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Opis oferty pracy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5924

Obowiązki:

Obowiązki:
• naprawa urządzeń
• wykonywanie akcji serwisowych
• realizacja zleceń terenowych
• współpraca z działem obsługi klienta

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • PRAWO JAZDY KAT. B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: BRZOZOWA 2, 35-113 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP