Podstawowe informacje

Elektromechanik - oferta pracy zgłoszona przez agencję zatrudnienia (nr 1889)

FLEXHR DORADZTWO PERSONALNE AGENCJA ZATRUDNIENIA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 5500 PLN

Praca - Elektromechanik - oferta pracy zgłoszona przez agencję zatrudnienia (nr 1889)

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne - pożądane
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: uprawnienia SEP do 1 kV - pożądane
  • wykształcenie minimum zawodowe np. elektryk, elektromechanik, automatyk przemysłowy, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność serwisowania, ustawiania maszyn,umiejętność prostych napraw mechanicznych

Zakres obowiązków:

  • praca w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej, naprawy maszyn i urządzeń, konserwacje maszyn i zapewnienie ich w ruchu ciągłym

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt pod nr tel. 690 085 666 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail rekrutacje@flexhr.pl

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018