Podstawowe informacje

Elektromechanik

GRH Polska

OFERTA NIEAKTUALNA

Kolbuszowa, Podkarpackie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Elektromechanik

Opis oferty pracy:

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta z branży recyclingu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kolbuszowa

Zadania:

•Kontrolowanie poprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie mechanicznym i elektrycznym
•Diagnozowanie i bieżące usuwanie awarii
•Regularne wykonywanie przeglądów prewencyjnych

Oczekujemy:

•Min. rocznego doświadczenia na stanowisku konserwatora maszyn
•Wiedzy z zakresu elektryki, elektroniki, mechaniki
•Dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany w razie konieczności

Oferujemy:

•Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku
•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + premie)
•Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.