Szczegóły oferty

Elektromechanik

KILARGO Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

kalisz, wielkopolskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
2018-03-12

Data wygaśnięcia:
2018-01-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Elektromechanik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym- minimum 2 lata, wiedza techniczna z zakresu elektryki, energetyki, automatyki oraz podstaw elektroniki i mechaniki, wiedza oraz doświadczenie w obszarze chłodnictwa

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy sprężarek amoniakalnych i instalacji chłodniczej i wykonywanie podstawowych czynności obsługowych. Nadzorowanie pracy kotłowni parowej CO. Bieżąca kontrola instalacji elektrycznej oraz bezzwłoczne usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości, awarii itp. dotyczących instalacji elektrycznej i sterowania. Wykonywanie wszelkich poleceń kierownictwa zakładu związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji oraz z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego urządzeń instalacji oraz budynków. Realizacja zaplanowanych remontów i przeglądów okresowych. Okresowe prace kontrolne pomiarowe instalacji elektrycznej NN. Utrzymanie w ciągłej gotowości do pracy całego systemu produkcyjnego urządzeń i powierzonych instalacji. Usuwanie drobnych awarii i wykonywanie planowanych napraw. Codzienna kontrola urządzeń i instalacji elektrycznych i energetycznych, układów pomiarowych energii, gazu, wody i spis stanu liczników

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na podany adres email: rekrutacja@kilargo.pl

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).