Podstawowe informacje

Elektromechanik

BRW Comfort Sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Andrychów, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2775 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Elektromechanik

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane uprawnienia: Uprawnienie G-1
  • Uprawnienia G-2 na wymienniki
  • badania wysokościowe
  • Uprawnienia na podnośniki koszowe na dużych wysokościach
  • Wykształcenie min. zawodowe, Uprawnienia G-2 na wymienniki, Uprawnienie G-1, Uprawnienia na podnośniki koszowe na dużych wysokościach, badania wysokościowe.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa instalacji elektrycznej i ciepłowniczej. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6:00-14:00. Praca na okres próbny - 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, może być skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.06.2018