Szczegóły oferty

Elektromechanik

BRW Comfort Sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

andrychów, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Elektromechanik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Uprawnienie G-1
  • Uprawnienia G-2 na wymienniki
  • badania wysokościowe
  • Uprawnienia na podnośniki koszowe na dużych wysokościach
  • Wykształcenie min. zawodowe, Uprawnienia G-2 na wymienniki, Uprawnienie G-1, Uprawnienia na podnośniki koszowe na dużych wysokościach, badania wysokościowe.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa instalacji elektrycznej i ciepłowniczej. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6:00-14:00. Praca na okres próbny - 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, może być skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).