Szczegóły oferty

Elektroakustyk

TEATR LALKI I AKTORA "KUBUŚ"

OFERTA NIEAKTUALNA

kielce, świętokrzyskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2400 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Elektroakustyk - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane
  • Wymagana znajomość tematyki oświetlenia i nagłośnienia scenicznego, obsługi i ustawienia urządzeń nagłośnieniowych, podstawowa wiedza o tematyce multimediów, podłączenia i obsługi projektorów
  • Zakres zadań: obsługa urządzeń elektronicznych, oświetleniowych i nagłaśniających, wykonywanie instalacji oświetleniowych w rekwizytach i dekoracjach
  • godziny pracy wg harmonogramu przedstawień i prób

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń elektronicznych, oświetleniowych i nagłaśniających, wykonywanie instalacji oświetleniowych w rekwizytach i dekoracjach

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV oraz list motywacyjny

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).