Szczegóły oferty

Ekspert zarządzający - Kierownik Projektu

TOWARZYSTWO ZACHĘTY SZTUK PIĘKNYCH PRZY ZACHĘCIE - NARODOWEJ GALERII SZTUKI

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-05-24

Data pierwszej publikacji:
2020-05-24

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-22

Data wygaśnięcia:
2020-06-19

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych przy Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki to organizacja non-profit, której celem jest wspieranie Zachęty - Narodowej Galerii Sztuki w jej misji upowszechniania sztuki współczesnej.

Więcej informacji o nas i naszych projektach znajduje się na stronie: tzsp.art.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem oraz Zespołem Projektowym zmierzających do osiągnięcia zadeklarowanych celów i wskaźników;
  • Przygotowanie planów prac i koordynacja działań zespołów;
  • Zakładanie i przechowywanie w sposób gwarantujący należyte bezpieczeństwo informacji, wszelkie dane oraz całą dokumentację realizowanego projektu, w tym związaną z zarządzaniem finansowym, technicznym, procedurami zawierania umów z podwykonawcami zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa
  • Ścisła współpraca z Beneficjentem oraz Partnerami w obszarze rozliczania projektu oraz zamówień publicznych;
  • Zbieranie danych i raportowanie o przebiegu projektu w tym analizy ryzyka;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji projektu zgodnie z metodyką zarządzania projektowego;
  • Administrowanie spotkaniami Kierowników i Komitetu Sterującego;
  • Opracowywanie wymaganych przez Instytucję Pośredniczącą Raportów, w szczególności Raportu końcowego z realizacji Projektu.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami współfinansowanymi ze środków UE w instytucjach publicznych;
  • Praktyczna znajomość metodyki zarządzania projektami, rekomendowana znajomość PRINCE;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wiedza w zakresie księgowości oraz kadr;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz egzekucji zadań;
  • Samodzielna zaawansowana obsługa programów biurowych (Word, Excel, Power Point);
  • Umiejętność budowania dobrych relacji – praca z wieloma partnerami i działami;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, sumienność i obowiązkowość.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Zatrudnienie na 36 miesięcy (czas realizacji projektu);
  • Odpowiedzialne stanowisko;
  • Szerokie pole do wykazywania własnej inicjatywy;
  • Praca nad ważnym społecznie projektem w ciekawym gronie partnerów.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV do dn. 5.06.2020 r.