Ekspert ds. technicznych - energetyka

FENICE Poland Sp. z o.o.

tychy, śląskie

Data dodania:
2021-08-26
Data aktualizacji:
2021-09-04
Data wygaśnięcia:
2021-09-04
Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat
Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Twój zakres obowiązków

  • comiesięczne rozliczanie mediów energetycznych i ekologicznych (energia elektryczna, energia cieplna, gaz, sprężone powietrze, woda, ścieki przemysłowe, ścieki bytowe, ścieki deszczowe),

  • przygotowywanie prognoz dotyczących zużycia mediów energetycznych i ekologicznych (krótko i długoterminowych),

  • weryfikacja faktur za czynniki energetyczne,

  • przygotowywanie sprawozdań do GUS,

  • nadzór nad umowami dostawy mediów energetycznych z klientami oraz dostawcami,

  • współpraca z klientami w zakresie rozliczeń zużycia czynników,

  • przygotowywanie analiz, prezentacji dotyczących zużycia mediów energetycznych.

Nasze wymagania

  • min. średnie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,

  • doświadczenie w rozliczaniu mediów energetycznych, znajomość rynku energii oraz uprawnienia energetyczne grupy 1, 2 lub 3 będą dodatkowymi atutami,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia, premia urlopowa, premia świąteczna, premia efektywnościowa, nagrody jubileuszowe),

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (karty Multisport, bilety do kina/teatru, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, kolonii i obozów dla dzieci, nagrody dla dzieci pracowników za wyniki w nauce, spotkania integracyjne),

  • rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,

  • specjalistyczne branżowe szkolenia,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

FENICE Poland Sp. z o.o. - lider na polskim rynku energetyki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy