Podstawowe informacje

Dyżurny zimowego utrzymania dróg

Zakład Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ZABERD S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
15-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 16 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Dyżurny zimowego utrzymania dróg

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: prawo jazdy B - umiejętności: obsługa komputera - pakiet programów office

Zakres obowiązków:

  • Praca biurowa polegająca na: - zbieraniu meldunków z punktów zimowego utrzymania dróg i przekazywanie ich do GDDKiA, - zbieranie informacji o warunkach atmosferycznych i warunkach jakie panują na drogach.

Aplikowanie:

CV, skierowanie do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017