Szczegóły oferty

Dyspozytor transportu samochodowego

ECO BLESSING Isabela Kmit

OFERTA NIEAKTUALNA

orońsko, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-10

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Dyspozytor transportu samochodowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - umiejętności: umiejętność obsługi komputera - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Dyspozytor transportu samochodowego, staż: 6 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • organizacja i koordynowanie pracy podległych kierowców oraz floty samochodowej. przyjmowanie zleceń transportowych, ustalenie harmonogramu przewozów zgodnie z obowiązującymi przepisami a następnie przekazywanie je kierowcom.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).