Szczegóły oferty

Dyspozytor centrali telefonicznej

Simple Work Group Sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-22

Data pierwszej publikacji:
2018-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Dyspozytor centrali telefonicznej - obrazek nagłówkowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- Obsługa programu komputerowego do odbierania sygnałów alarmowych
- Kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży)
- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Zaangażowanie do pracy
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
- Niekaralność
- Komunikatywność
- Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
- Mile widziane zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie
- Po okresie próbnym umowa o pracę
- Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
- Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
- Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uwaga!
Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w CV.
CV bez klauzuli nie będzie brane pod uwagę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Dyspozytor centrali telefonicznej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp. z o. o.
a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści :
Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:
1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Simple Work Group Sp. z o. o., ul. Al. Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa,
2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem:
Simple Work Group Sp. z o. o.,, ul. Al. Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa,
3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Simple Work Group Sp. z o. o., na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii;
5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.12.2018 r.
6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Simple Work Group Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.”