Szczegóły oferty

DYREKTOR MARKETU/ DORADCA DS. ROZWOJU I OPTYMALIZACJI PRACY ( sieć hipermarketów)

HR Support

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2018-04-14

Data pierwszej publikacji:
2018-03-29

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Dyrektor / członek zarządu

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, sieci hipermarketów, poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA DS. ROZWOJU I OPTYMALIZACJI PRACY ( sieć hipermarketów)

Poznań

Obowiązki
- samodzielne kierowanie marketem,
- aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju marketu i zwiększania wolumenu sprzedaży,
- samodzielne zarządzanie pracą personelu,
- ponoszenie osobistej odpowiedzialności za pracę marketu,
- dbanie o odpowiednie relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi marketu,
- współdecydowanie o kierunkach lub zmianach strategii marketu, systemie planowania, założeń strategicznych dla celów krótko-, średnio- i długoterminowych,
- współdecydowanie o strategii marketingowej oraz taktykach rynkowych łącznie z dywersyfikacją i polityką cenową,
- proponowanie działań zwiększających rentowność i poprawę efektywności działania firmy.

Wymagania
- co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sklepu o tzw. większym formacie, w którym dominuje sprzedaż artykułów spożywczych (w tym świeżej żywności) lub alternatywne doświadczenie w prowadzeniu (kierowaniu) restauracją,
- znajomość uregulowań prawnych i przepisów oraz specyfiki codziennego funkcjonowania sklepu spożywczego o tzw. większym formacie,
- umiejętność kierowania personelem placówki handlowej,
- dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę, własna inicjatywa, lojalność,
- preferowane wykształcenie wyższe na kierunkach takich jak ekonomia, zarządzanie, marketing.

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę,
- samochód służbowy lub zwrot wydatków poniesionych za użytkowanie prywatnego samochodu w celach służbowych,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i włożonej pracy,
- roczne szkolenie wdrażające pod okiem najlepszych specjalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb HRS Projekt Sp.z o.o. będącej właścicielem  Agencji Personalnej HR Support niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

HR Support Agencja Personalna