Podstawowe informacje

Dyrektor Marketingu z językiem angielskim - digital marketing - e-commerce

Rekrutacja ukryta

Rzeszów, Podkarpackie

Data publikacji:
23-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Praca - Dyrektor Marketingu z językiem angielskim - digital marketing - e-commerce

Dla naszego klienta, działającego globalnie, odważnie inwestującego w nowoczesne i skuteczne rozwiązania z obszaru digital marketingu poszukujemy analitycznego, empatycznego, odważnego i ambitnego Lidera, który stworzy strategię rozwoju marki globalnej oraz wraz ze swoimi zespołami marketingowymi będzie ją skutecznie realizował w atmosferze odpowiedzialności, współpracy, szacunku i ciągłego doskonalenia.

Dyrektor Marketingu z językiem angielskim
(digital marketing / e-commerce) Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołami marketingowymi
  • zarządzanie marką globalną skierowaną do klienta indywidualnego
  • zwiększenie wydajności działań w obszarze digital marketingu
  • optymalizacja wykorzystania zasobów dostępnych w organizacji w ramach realizacji projektów marketingowych
  • stworzenie i realizacja strategii pozyskania nowych klientów, ale także utrzymania obecnych klientów poprzez działania w zakresie e-commerce i e-marketingu
  • zwiększenie wartości koszyka zakupowego
  • ciągłe rozwijanie zespołu w obszarze data driven marketing
  • stałe wsparcie dla zespołów marketingowym w realizacji strategii marketingowej

Profil kandydata:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem marketingowym
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w obszarze data driven managment
  • doświadczenie w obszarze digital marketingu i sprzedaży e-commerce
  • dobra   znajomość narzędzi IT wykorzystywanych w digital marketingu i umiejętność ich zastosowania w praktyce
  • znajomość różnego rodzaju KPI wykorzystywanych w digital marketingu i umiejętność zastosowania ich w praktyce
  • znajomość aktualnych trendów w digital marketingu i technologii wspierających biznes e-commerce
  • nastawienie na użytkownika i na jego doświadczenie z marką, stroną internetową, produktem
  • tworzenie strategii komunikacji marketingowej w Internecie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Dodatkowo doceniamy:

  • wysoko rozwinięte umiejętności myślenia strategicznego i planowania
  • wysoko rozwinięte zdolności liderskie
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • zdolność działania poza schematem
  • gotowość i otwartość na ciągłą zmianę
  • gotowość do dynamicznego i elastycznego działania
  • postawę "szczerej” otwartości na feedback
  • wysoko rozwiniętą empatię
  • umiejętność prowadzenia skutecznych i efektywnych spotkań
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji, wystąpień publicznych, a także krótkich szkoleń w zakresie digital marketingu

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie działającej globalnie, odważnie inwestującej w nowoczesne i skuteczne rozwiązania marketingowe i technologiczne
  • uczestnictwo w ciekawych projektach międzynarodowych
  • możliwość partnerskiej współpracy z Zarządem
  • realny wpływ na cele biznesowe organizacji
  • realny wpływ na kształtowanie i rozwój zespołów marketingowych
  • stały rozwój - możliwość korzystania z pakietu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość skorzystania z różnorodnego pakietu benefitów
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.11.2018