Podstawowe informacje

Dyrektor finansowy

Hegelmann Transporte Poznań Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
02-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
minimum 7000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Dyrektor finansowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - umiejętności: obsługa komputera - program OPTIMA
  • doświadczenie - 5 lat - języki obce: niemiecki - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • kazachski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja, przygotowania budżetu finansowego, kontrola i nadzór dokumentacji księgowej zgodnie z przepisami

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

cv, list motywacyjny, świadectwo pracy

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017