Podstawowe informacje

Dyrektor ds. utrzymania ruchu Maintenance General Manager

YUTAKA ROBOT SYSTEMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
07-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
10-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
minimum 16660 PLN

Praca - Dyrektor ds. utrzymania ruchu Maintenance General Manager

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: elektryczne
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - języki obce: japoński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - inne zawody: Dyrektor produkcji
  • wykształcenie minimum średnie elektryczne, minimum 10 lat stażu pracy w zarządzaniu utrzymaniem ruchu, znajomość systemów robotyki firmy Yutaka, certyfikat operatora wózków i żurawii, licencja obsługi systemów robotyki Aska Robotics Academy, certyfikat szkolenia w zakresie zapobiegania porażeniu prądem elektrycznym, znakomita znajomość języka japońskiego w celu komunikacji i raportowania do centrali firmy w Japonii

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym, dbałość o rozwój, kierowanie systemami utrzymania ruchu, systemami robotycznymi i liniami produkcyjnymi, odpowiedzialność za systematyczne udoskonalanie jakości procesu produkcyjnego i realizowanie zadań długoterminowych, raportowanie do centrali firmy w Japonii praca na umowę na czas nieokreślony, praca jednozmianowa oferta dostępna w sali B

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 27.06.2018