Szczegóły oferty

Dyrektor ds. utrzymania ruchu Maintenance General Manager

YUTAKA ROBOT SYSTEMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-06-10

Data pierwszej publikacji:
2018-06-07

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-27

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
od 16650 PLN

Artykuł Dyrektor ds. utrzymania ruchu Maintenance General Manager - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: elektryczne
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - języki obce: japoński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - inne zawody: Dyrektor produkcji
  • wykształcenie minimum średnie elektryczne, minimum 10 lat stażu pracy w zarządzaniu utrzymaniem ruchu, znajomość systemów robotyki firmy Yutaka, certyfikat operatora wózków i żurawii, licencja obsługi systemów robotyki Aska Robotics Academy, certyfikat szkolenia w zakresie zapobiegania porażeniu prądem elektrycznym, znakomita znajomość języka japońskiego w celu komunikacji i raportowania do centrali firmy w Japonii

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym, dbałość o rozwój, kierowanie systemami utrzymania ruchu, systemami robotycznymi i liniami produkcyjnymi, odpowiedzialność za systematyczne udoskonalanie jakości procesu produkcyjnego i realizowanie zadań długoterminowych, raportowanie do centrali firmy w Japonii praca na umowę na czas nieokreślony, praca jednozmianowa oferta dostępna w sali B

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).