Szczegóły oferty

Dyrektor biura badań i rozwoju

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Dyrektor biura badań i rozwoju - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - umiejętności: Znajomość rysunku technicznego
  • obsługa komputera i pakietu office - języki obce: ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe, staż: 2 lat
  • wykształcenie wyzsze o kierunku technicznym, staz 2 lata ,znajomość rysunku technicznego,obsługa komputera i pakietu Office,biegła znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i nadzór biura badan i rozwoju ,rozwiązywanie zadań i zagadnień technicznych związanych z konstrukcją urządzeń z zakresu aerodynamiki oraz wzbogacania surowców mineralnych,sporządzanie raportow z zakresu działalności badań

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie Słowackiego 8 Chrzanów 32-500

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).