Podstawowe informacje

Drukarz / pomoc w produkcji

Fano Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
14-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Drukarz / pomoc w produkcji

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Drukarz*, staż: 1 lat
  • WYKSZTAŁCENIE: niepełne podstawowe. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 1 rok. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca na produkcji w drukarn fleksograficznej. Pomoc w przygotowaniu. ZGŁOSZENIA: - cv na e-mail kadry@fano.pl, - telefonicznie 22-679-07-95

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018