Szczegóły oferty

Drukarz / pomoc w produkcji

Fano Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-14

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Drukarz / pomoc w produkcji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Drukarz*, staż: 1 lat
  • WYKSZTAŁCENIE: niepełne podstawowe. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 1 rok. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca na produkcji w drukarn fleksograficznej. Pomoc w przygotowaniu. ZGŁOSZENIA: - cv na e-mail kadry@fano.pl, - telefonicznie 22-679-07-95

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).