Podstawowe informacje

Dozorca

Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych

OFERTA NIEAKTUALNA

Legionowo, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Dozorca

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Zakres obowiązków:

  • 1. Dozór budynku szkoły w nocy oraz w dni wolne w ciągu dnia (w tym soboty i niedziele)- dyżury wg. grafiku. 2. Prace porządkowe na terenie Placówki: zamiatanie, koszenie trawy, podlewanie, przycinanie krzewów i gałęzi, czyszczenie kratek wokół budynku szkoły i przedszkola i na terenie, odchwaszczanie i spulchanianie rabat, oschwaszczanie kostki i płyt chodnikowych. 3. Utzrymanie porządku na stanowisku pracy oraz w piwnicy. 4. Dokonywanie drobnych napraw sprzętów, zabawek, urządzeń we wspłópracy z konserwatorem.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

telefonicznie

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018