Dostawca/kurier Glovo

UDriver sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

od 8000 PLN

Data dodania:
2021-02-03
Data aktualizacji:
2021-03-02
Data wygaśnięcia:
2021-04-04
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Pochodzenie oferty:
Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

PRACA - kurier/dostawca Glovo

▶️ CZYM JEST GLOVO?

Glovo to platforma, która umożliwia klientom zamawianie posiłków na wynos, zakupów w sklepach czy transportu dowolnego przedmiotu małych gabarytów z punktu A do punktu B w obrębie miasta. Klient może na przykład zamówić komuś kwiaty z kwiaciarni, poprosić o kupno i dowóz leków gdy nie chce wychodzic z domu, dostarczyć współlokatorowi klucze bez wracania do mieszkania i tak dalej.

Klient zamawia to za pomocą aplikacji, która następnie wysyła informację do kuriera. W przypadku jedzenia na wynos wysyła także zamówienie do restauracji, która zaczyna przygotowywać posiłek, gdy kurier jest już w drodze po odbiór.

▶️ JAK ZACZĄĆ?

Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć, to partner - taki jak Udriver! W Udriver gwarantujemy terminowe wypłaty co 2 tygodnie, stałą pomoc naszych konsultantów oraz liczne bonusy dla dostawców. Zarejestruj się w glovo przez przycisk "Aplikuj" a następnie czekaj na kontakt w sprawie startu oraz otrzymania sprzetu do pracy: torby termincznej i karty pre-paid.

WYMAGANIA:

▶️ ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?

Ile chcesz! Dosłownie. W Glovo jesteś sam sobie szefem. Możesz pracować kilka godzin dziennie, tylko popołudniami, w weekendy lub każdego dnia. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania. 1-2x w tygodniu otwiera Ci się grafik i rezerwujesz dogodne dla siebie godziny.

▶️ CZY POTRZEBUJESZ AUTA?

Nie potrzebujesz auta, by zostać Gloverem! Wystarczy skuter, rower lub hulajnoga. Jeśli jednak posiadasz auto i chcesz używać go do pracy - też super! A jeśli nie masz swojego pojazdu, udostępniamy hulajnogi i skutery elektryczne już od 25 zł dziennie. Wykonuj pracę tak, jak lubisz najbardziej. :)

FIRMA OFERUJE:

▶️ ILE ZAROBISZ?

Zarobki w Glovo wahają się w granicach kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za godzinę, w zależności od obowiązującej w danej godzinie stawki gwarantowanej lub zarobków z kursów i licznych bonusów. Nasi najsprawniejsi Gloverzy zarabiają nawet 8000 zł brutto/miesiąc! Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

▶️ JAK WYGLĄDA ROZLICZENIE?

Wynagrodzenie otrzymujesz co 2 tygodnie na swoje konto bankowe.