Szczegóły oferty

Doradca w Serwisie Mechanicznym

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Data wygaśnięcia:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top

RRG Warszawa to największy koncesjoner Renault i Dacii w Polsce, część koncernu Renault oraz największej w Europie sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group.

W związku z intensywnym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy utalentowanych i doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe zadania:

  • Bezpośrednia obsługa Klienta indywidualnego i biznesowego (m.in. umawianie i przyjmowanie Klienta do serwisu, przedstawienie oferty i usług firmy, informowanie o przebiegu naprawy, wydawanie samochodu po zakończeniu serwisu).
  • Kompleksowa opieka nad Klientami serwisu mechanicznego,
  • Terminowe i zgodne ze standardem producenta rozliczenia zleceń serwisowych,
  • Dbałość o zadowolenie Klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zlecenia w zgodzie z obowiązującymi procedurami firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Doradcy Serwisowego,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość techniki motoryzacyjnej,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność obsługi Klienta.
  • Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/francuskiego.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet socjalny.

Zapewnimy Ci również:

ubezpieczenie, opiekę zdrowotną oraz kartę sportową
zniżki na produkty i usługi firmy
profesjonalne szkolenia dotyczące marki Renault i Dacia
możliwość rozwoju/awansu
w firmie i w innych spółkach
Grupy Renault
wyjazdy i imprezy integracyjne
premia za polecenie Pracownika/Klienta

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie ofert na adres:
„Renault Retail Group Warszawa” Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 156, Warszawa 02-326
lub za pomocą poniższego przycisku "Aplikuj":

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zaznaczenie klauzuli w arkuszu aplikacyjnym.

W przypadku wysyłania aplikacji listownie, prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Retail Group Warszawa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 02-326), przy Al. Jerozolimskich 156, zwana dalej „Administratorem” z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected] we wszystkich sprawach dotyczących danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. Jeżeli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa, należy odwiedzić stronę dostępną pod linkiem [kliknij tutaj].