Podstawowe informacje

>> Doradca tel. - 13,70 zł/h, elastyczny grafik/

Telbridge

OFERTA NIEAKTUALNA

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
16-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - >> Doradca tel. - 13,70 zł/h, elastyczny grafik/

Opis oferty pracy:

Pracując u nas zyskujesz:
# stawkę 13,70 zł/h + wysokie premie
# stabilne zatrudnienie i elastyczny czas pracy – sam ustalasz swój grafik
# profesjonalne, szkolenie wstępne
# kartę MULTISPORT + ciekawe konkursy
# liczne wydarzenia i świeże owoce
# możliwości rozwoju zawodowego i awansu
# niepowtarzalną atmosferę
# nowe znajomości

Twoje zadania:
- promowanie najnowszych usług sieci PLAY
- rozmowy z klientami w oparciu o obowiązujące standardy firmy

*Posiadasz doświadczenie w branży call center? Zapłacimy Ci za to! aż 500 zł bonusu powitalnego za Twoje doświadczenie! Chcesz otrzymać nie 500 a 800 zł? Przyjdź do nas z swoim znajomym!

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu! W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod nr: 885 122 461

www.facebook.pl/Telbridge
www.telbridge.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Urzędnicza 16, 25 – 729 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.”

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod(małpa)telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.