Podstawowe informacje

Doradca techniczny/przedstawiciel handlowy

KOMPREX Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca techniczny/przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
  • wymagane są następujące uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 1 lat
  • s, wykształcenie średnie, wyższe, umiejętność kierowania zespołem, umiejętność pozyskiwania klientów, prawo jazdy kat. B, łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami, umiejętności planowania i organizacji pracy, doświadczenie na danym/podobnym stanowisku, dobra znajomość języka angielskiego, zaangażowanie w pracę i życie firmy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów, promowanie firmy, kontakty z dostawcami, wyszukiwanie informacji o klientach

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018