Szczegóły oferty

Doradca techniczny (LPG)

GD Profesja

OFERTA NIEAKTUALNA

radom, mazowieckie

Data dodania:
2018-04-14

Data pierwszej publikacji:
2018-03-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Radom
DT/RAD

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest renomowana Firma produkcyjno-handlowa z branży motoryzacyjnej, stawiająca na innowacyjność i rozwój swoich produktów w kraju i za granicą.

Obowiązki

  • Doradztwo i wsparcie techniczne Klienta w zakresie montażu instalacji.
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących samochodowych instalacjach gazowych.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu produktu oraz montażu instalacji samochodowych gazowych.
  • Reprezentowanie interesów firmy w środowisku warsztatów montujących instalacje gazowe.

Wymagania

  • Wykształcenie min.  średnie techniczne związane z branżą motoryzacyjną.
  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku.
  • Min. 2 - letnie doświadczenie z zakresu montażu instalacji gazowych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i elektroniki samochodowej.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i chęć szukania nowych rozwiązań.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju, liczne szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia i urządzenia  do wykonywania pracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy."