Szczegóły oferty

Doradca techniczno-handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2018-11-16

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-27

Data wygaśnięcia:
2018-11-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: ISP/037/JKA/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Kluczowe zadania:

  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej oraz mechatroniki
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad klientami firmy z regionu
  • Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów

Wymagania:

  • Szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w obszarze pneumatyki / hydrauliki)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: mechanika i budowa maszyn)
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Silna motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku, oferującej bardzo zaawansowane rozwiązania dla przemysłu
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Pracę związaną z rozwojem instalacji przemysłowych
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia produktowe / techniczne)
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna + ubezpieczenie grupowe)