Doradca techniczno-handlowy

Justyna Szokalska JS Consulting

Krosno, podkarpackie

od 6000 PLN

Data dodania:
2021-02-03
Data aktualizacji:
2021-02-22
Data wygaśnięcia:
2021-03-03
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Pochodzenie oferty:
Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Doradzanie klientom w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.
  • Przeprowadzanie audytów technicznych
  • Dobór rozwiązań odpowiednich do potrzeb klienta.
  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy.
  • Aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych.
WYMAGANIA:

Jeśli prowadzisz działalność, lub jesteś gotowy aby ją otworzyć, a dodatkowo:

  • Masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2C lub D2D.
  • Posiadasz umiejętności interpersonalne i potrafisz samodzielnie pozyskiwać klientów.
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia.
  • Posiadasz czynne Prawo jazdy kat. B

Zapraszamy do aplikowania!

FIRMA OFERUJE:
  • Gwarancję netto wynagrodzenia , : 1 m-c - 6000 netto, 2 m-c 7000 netto, 3 m-c 8000 netto
  • Pełne wprowadzenie w tematykę OZE ( bezpłatne szkolenie wdrażające, oraz cykliczne szkolenia produktowe)

- pracujesz z wdrożeniowcem/ doświadczonym audytorem, który wprowadza Cię w temat,
- masz codziennie umówione, potwierdzone i starannie wybrane audyty,
- masz przydzielonego opiekuna z działu wsparcia sprzedaży, który dba o Twoje terminy,
- masz wsparcie techniczne na każdym etapie swojej pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, karta paliwowa, tablet, telefon, drukarka w  pierwszym miesiącu pracy
  • Możliwość szybkiego awansu i budowania własnego zespołu sprzedażowego