Szczegóły oferty

Doradca Techniczno-Handlowy

Alumetal-Technik Sp. z o.o. Sp. k.

łódź, łódzkie

Data dodania:
2020-06-08

Data pierwszej publikacji:
2020-06-08

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-25

Data wygaśnięcia:
2020-07-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Alumetal-Technik powstał po to, aby rozwijać i optymalizować procesy śrutowania, a także wdrażać nowoczesne technologie obróbki. W naszej firmie posiadamy linie do śrutowania i szkiełkowania, oraz linię do malowania proszkowego. Każdego dnia z naszego magazynu wyjeżdża od kilku do kilkudziesięciu ton różnych materiałów ściernych, mających szerokie zastosowanie w polskim przemyśle.

W związku z rozwojem naszego działu handlowego, poszukujemy:

Doradcy Techniczno-Handlowego
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami - doradztwo sprzedażowe i techniczne
  • Prowadzenie projektów opartych na wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań technologicznych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego z wykorzystaniem narzędzia CRM
  • Wyjazdy do klientów (Polska)

Pasujesz do nas jeżeli:

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Potrafisz kreować okazje sprzedażowe
  • Lubisz bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem
  • Umiesz budować długofalowe relacje z Klientem, w oparciu o dobór odpowiednich rozwiązań
  • Skutecznie negocjujesz i potrafisz zaprezentować swoje sukcesy
  • Znasz j. angielski na poziomie minimum B1/B2 (będziemy chcieli to sprawdzić)
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Masz kreatywne pomysły i lubisz się nimi dzielić

Mamy dla Ciebie:

  • Niezbędne szkolenia produktowe (wyjazdy do naszych dostawców)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży metalurgicznej
  • Możliwość rozwoju
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Umowę o pracę
  • System motywacyjny
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.