Podstawowe informacje

Doradca serwisowy w biurze obsługi klienta

ON ROAD TRUCK SERVICES S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 5000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca serwisowy w biurze obsługi klienta

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: techniczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. B - dodatkowe - umiejętności: umiejętność prowadzenia negocjacji
  • obsługa komputera - Ms Office
  • doświadczenie - 2 lata, staż: 2 lat
  • obsługa komputera -EXCEL
  • wymagana znajomość kalkulacji kosztów naprawy, technologii naprawy pojazdów dostawczych i ciężarowych IVECO, naczep oraz przyczep, znajomość obsługi programu DMS

Zakres obowiązków:

  • doradca serwisowy w autoryzowanym serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych IVECO

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv, list motywacyjny, świadectwo pracy, uprawnienia do wykonywania zawodu

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018