Podstawowe informacje

Doradca klienta

Bank BGŻ BNB PARIBAS S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - pożądane
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. B - umiejętności: doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, staż: 1 lat - dodatkowe
  • znajomość języka obcego nie jest wymagana, będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb klientów i sprzedaży produktów oraz usług skierowanych do klienta indywidualnego, aktywne poszukiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez klientów, realizacja indywidualnych planów sprzedaży, obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018