Szczegóły oferty

Doradca klienta

Bank BGŻ BNB PARIBAS S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Doradca klienta - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - pożądane
  • posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B - umiejętności: doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, staż: 1 lat - dodatkowe
  • znajomość języka obcego nie jest wymagana, będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb klientów i sprzedaży produktów oraz usług skierowanych do klienta indywidualnego, aktywne poszukiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez klientów, realizacja indywidualnych planów sprzedaży, obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami.

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).