Szczegóły oferty

Doradca Klienta

RTF FinGram Sp. z o.o

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-26

Data ostatniej aktualizacji:
2019-02-05

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Doradca Klienta - obrazek nagłówkowy

Rodzaj pracy: Stała lub dodatkowa
Charakter zatrudnienia: Umowa cywilno-prawna z możliwością przekształcenia na umowę o pracę
W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy z nami na terenie Warszawy (Ochota, Mokotów,Wola, Ursynów).
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas lub chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się z nami telefonicznie bądź wyślij swoje cv i list motywacyjny na adres: @

Oczekujemy:
• Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji międzyludzkich
• Dobrej organizacji pracy
• Pracowitości i konsekwencji w działaniu
• Odpowiedzialności i zaangażowania
• Pozytywnego nastawienia do życia

Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Obsługa klientów na przydzielonym terenie
• Prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż

Oferujemy:
• Grupę Klientów na start
• Konkurencyjny system wynagradzania
• Płatność pełnych składek ZUS
• Szkolenia oraz wsparcie kierownika
• Narzędzia pracy, np. telefon służbowy bez limitu połączeń, wsparcie marketingowe w terenie itp.
• Miłą atmosferę i uczciwe traktowanie
• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w strukturach firmy

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."

Informujemy, że administratorem i wyłącznym odbiorcą Państwa danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Rodzinne Towarzystwo Finansowe FinGram Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-795) przy ul. St. Kazury 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego