Szczegóły oferty

Doradca klienta

A-Trybut - Polski HR S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Doradca klienta w sklepie dekoratorskim  - oferta skierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Warszawa

OBOWIĄZKI
- profesjonalna obsługa klientów
- dbanie o wystrój i wygląd salonu
- realizowanie planów sprzedażowych

WYMAGANIA
- mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- komunikatywność, otwartość na budowanie aktywnych i trwałych relacji z Klientem,
- osoba dobrze czująca się w asortymencie wyposażenia kuchni i wnętrz,
- dyspozycyjna i gotowa do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
- doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

OFERUJEMY
- umowę o pracę
- pracę w przyjaznej atmosferze i sympatycznym zespole :)
- elastyczny grafik
- pracę w wybranej lokalizacji (nasza oferta dotyczy kliku różnych placówek w Galeriach Handlowych na terenie całej Warszawy)
- stałe wynagrodzenie + możliwe premie
- zniżki na zakupy w sklepie

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom Polskiego HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.”

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.