Szczegóły oferty

Doradca Klienta

Euro-net Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Doradca Klienta - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: komunikatywność
  • empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, prace magazynowe, dbanie o porządek na sali sprzedażowej

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).